Plekk ja Värv Autoteeninduse OÜ on kolinud, meie uus asukoht: Suur-Sõjamäe 29a, Tallinn, 11415
Teenused
 

KERETÖÖD

Meie teenused hõlmavad mitmeid erinevaid valdkondi, mille eesmärk on tagada sõiduki keretöödele kõige paremad võimalikud tulemused, tuues esile su auto ilu ja funktsionaalsuse.

Värvitööd: Meie professionaalsel meeskonnal on kogemused kõrgekvaliteediliste värvitööde osutamisel, et tuua sinu sõiduki värv ja sära taas maksimaalselt esile. Teades, kui oluline on sõidukite esteetika, rakendame oma meisterlikkust värvimisel, tagamaks, et sinu auto näeb välja taas nagu uus.

Plekitööd: Meie kogenud spetsialistid on samuti osavad plekitöödes, pakkudes kvaliteetset abi sinu auto kerevigastuste parandamisel. Oleme siin, et aidata, alates väikestest mõlkidest kuni keerukate keredetailide vahetuseni, et taastada sinu sõiduki esialgne ilme.

Kerevenitustööd: Kui oled märganud, et sinu sõiduki kere on deformeerunud, uksed ja luugid ei sulgu korralikult või auto detailide vahed on liiga suured, siis oleme valmis aitama. Meie meeskond aitab sul taastada sõiduki ideaalse kuju ja optimaalse toimivuse, et sõit oleks turvaline ja mugav.

Plastitööd: Lisaks pakume teenuseid ka plastikdetailide remontimisel. Kui sinu sõiduki stange on katkine, oleme varustatud spetsiaalse tehnoloogiaga, et muuta see taas terveks ja vastupidavaks, taastades selle algse välimuse ja funktsionaalsuse.

LISATÖÖD

Klaasivahetus: Kui märkad, et sinu autoklaasis on tekkinud täke, pragu või mõni muu kahjustus, pakume kiiret, professionaalset ja kvaliteetset klaasivahetusteenust. Sinu nähtavus ja sõiduohutus on meie jaoks absoluutselt esmatähtsad ning me tahame, et tunneksid end sõites alati turvaliselt.

Konditsioneeri täitmine: Soovime, et sinu sõidukogemus oleks alati meeldiv. Sinu mugavuse ja heaolu tagamiseks täidame sinu konditsioneeri efektiivselt, et saaksid nautida meeldivat ja jahutatud sõitu olenemata ilmastikust.

Puksiirteenus: Elus võib ette tulla ootamatusi. Kui su sõiduk on ootamatult avarii või tehnilise rikke tõttu teele jäänud, oleme alati valmis aitama ja tagama selle turvalise transpordi. Sinu sõiduki heaolu ja turvalisus on meie eesmärk.

Täielik remont ja tasuta asendusauto: Kui otsustad meie juures teostada auto täieliku remondi, saame sulle pakkuda remondi ajaks tasuta asendusautot, mis võimaldab sul jätkata oma igapäevatoimetusi ilma tarbetu stressi ja mureta. Meie peamine eesmärk on tagada sulle sujuv, professionaalne ja muretu autohooldus ning remonditeenus.

Meie teenuste valik on loodud selleks, et toetada nii sinu sõidukit kui ka sinu enda heaolu. Sinu usaldus on meie jaoks hindamatu väärtusega ning seetõttu panustame iga päev parima võimaliku teeninduse tagamiseks.

 

HINNAPAKKUMINE 1 TÖÖPÄEVA JOOKSUL
 


Plekk ja Värv Autoteeninduse OÜ

Reg. nr.: 11260678
KMKR: EE101069791

ASUKOHT:

 

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST:

 

Meile kõige lähem bussipeatus on Nuia.
Bussid: 7 (Seli - Sõjamäe) & 15 (Viru Keskus - Sõjamäe)

Plekk ja Värv Autoteeninduse OÜ

Reg. nr.: 11260678
KMKR: EE101069791

ASUKOHT:

 

Meile kõige lähem bussipeatus on Nuia.
Bussid: 7 (Seli - Sõjamäe) & 15 (Viru Keskus - Sõjamäe)